Danseregioner

Det finnes fire danseregioner i Norge som jobber med politisk påvirkning lokalt for å bedre vilkårene for norsk dans. Regionen er også ansvarlig for gjennomføringen av de regionale konkurransene.

Danseregion Nord

  • Regionstyret i Danseregion Nord

    drnn@dansing.no

  • Leder

    Gunnar Albrigtsen
    gunnar.albrigtsen@gmail.com

  • Nestleder

    Morten Trælnes
    morten.trelnes@hotmail.com

  • Styremedlem

    Wanja M. Nerlie
    wanja.m37@gmail.com 

  • Styremedlem

    Frank Fiskebeck
    frank@fiskebeck.no 

  • Styremedlem

    Line Vesterheim
    line.t.vesterheim@gmail.com

  • 1.Varamedlem

    John-Kåre Koberg
    jkkoberg72@gmail.com

  • 2.Varamedlem

    Alice Sivertsen
    alicesivertsen1@gmail.com

Danseregion Vest

  • Regionstyret i Danseregion Vest

    drvn@dansing.no

  • Leder

    Charlotte Faaberg-Johansen
    charlottefaaberg@gmail.com

  • Nestleder

    Margrethe Ødegård
    margrethe0908@gmail.com 

  • Styremedlem

    Steffen Kvalheim
    steffen.kvalheim@gmail.com

  • Styremedlem

    Halfdan Melbye 
    halmel@me.com

  • Styremedlem

    Kine Flatråker 
    stavangerfreestyle@hotmail.com

  • Varamedlem

    Rina Au
    rinakdk@gmail.com

Danseregion Midt

  • Regionstyret i Danseregion Midt

    drmn@dansing.no

  • Leder

    Ketil Wikdahl
    ketilwikdahl@hotmail.com 

  • Nestleder

    Trude Bolstad
    trude.bolstad@gmail.com 

  • Styremedlem/ kasserer

    Odd Arne Madsen
    odd.arne.madsen@mimer.no 

  • Styremedlem

    Styremedlem Lena Simensen, lena.simensen@tryg.no 

  • Styremedlem/U.rep

    Malin Karlsen
    malin-mk@hotmail.com 

  • 1.vara

    Tor Rikard Lie
    Torr-lie@online.no 

  • 2.vara

    Alexandra Vårvik
    alexandra.varvik@gmail.com

Danseregion Øst

  • Regionstyret i Danseregion Øst:

    dron@dansing.no

  • (I permisjon)

    Alexandra Kakurina
    kakurina@gmail.com 

  • Fratrådt

    Arild Lekanger
    mail@arildlekanger.no

  • Styremedlem

    Wenche Strøm
    wstrm@getmail.no 

  • Styremedlem

    Tuva Halvorsen
    tuva@skogholt.no

  • Styremedlem

    LenaWingaard
    Lena.Wingaard@akersolutions.com

  • Styremedlem

    Jan Einar Kill
    jek112@live.no

  • Styremedlem

    Mai Menzoni
    maizan_dansejenta@hotmail.com 

Du kan kontakte meg om regioner

Rapport- og skjemabank

Trener og dommer

Konkurransereglement

Lover for Norges Danseforbund

Arrangere konkurranse

Referat hovedstyret

Forbundsting

Norges Danseforbunds Akademi

Referat urbant utvalg

Referat freestyle disco og PA

Referat sportsdrill

Referat sportsdans & CWDCL

Referat swing, salsa & rock´n roll

Terminlister

Sportsdans dokumenter

Sportsdrill dokumenter

Freestyle/IDO dokumenter

Danseregion Midt-Norge dokumenter

Danseregion Nord-Norge dokumenter

Danseregion Øst-Norge dokumenter og referater

Danseregion Vest-Norge dokumenter og referater

Mesterskapsmedaljer

Antidoping